Úvod
REFLEXNÍ MASÁŽ

Reflexní masáž je vhodná pro bolavá, zablokovaná záda, migrény způsobené zablokovanou krční páteří, u dětí je účinná při skolióze páteře.

Bolesti zad mohou být způsobeny fyzickou zátěží, ale většinou jsou způsobeny stresem. Páteř jako taková nebolí, je to svalstvo, které se zátěží nebo stresem stahuje a vznikají zatuhlá místa až zatvrdlé boule. Skolióza není svou podstatou také záležitostí páteře. Kosti jsou pomalé hmoty v těle a vychylují se na tu stranu, která víc táhne. Prapůvodem tohoto jevu je dysfunkce štítné žlázy a následného nedostatku jodu. Za těchto okolností ztrácejí kondici šlachy a úpony.

Reakce na masáž jsou očistné, tělo se zbavuje toxických látek, je vhodné zvýšit přísun tekutin.

Jedna z reakcí může být povzbuzená činnost ledvin nebo střev. Pokud klient trpí katary, mohou se dostavit příznaky podobné rýmě, při problémech dýchacího ústrojí intenzivnější kašel. Při kožních obtížích se může dočasně objevit vyrážka, někdy se dostaví emocionální změny, při bolestech kloubů dochází k mírně zvýšené bolestivosti.

Tyto reakce by neměly klienta v žádném případě odradit, je to důkaz, že se v těle něco pohlo. Ať už se objeví jakákoliv reakce, odezní během několika hodin až dnů, podle toho, jak se tělo postupně zbavuje toxických látek se zlepšuje se zdravotní stav.

Tato masáž trvá obvykle 2 hodiny.EFT
Zelené potraviny
Javorový sirup
Ibalgin
Odkazy
Ceník
O mně
Kde mě najdete
   
počítadlo.abz.cz